Rolls Royce Cullinan z tytułem Best Ultra Luxury SUV

Rolls Royce Cullinan to takie auto, które zgarnia trofea niczym FC Barcelona. Tym razem do swojej kolekcji dołączył tytuł „Best Ultra Luxury SUV” przyznawany podczas Golden Steering Awards 2019.

Ostatnio informowałem, że podczas salonu motoryzacyjnego w Nowym Jorku za najbardziej luksusowe auto roku 2019 zostało uznane Audi A7 Sportback. Ale bądźmy szczerzy. Gdzie Audi do RR, Bentleya czy Aston Martina nawet. Dlatego tytułem, którą zdobył Cullinan jaramy się bardziej.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, kto jest organizatorem konkursu – Arab Motor magazine, wygrana wcale nie dziwi. Tak się składa, że Arabowie, jak mało kto, przywiązują wagę do luksusowych aut.

Na notę końcową wpływ miały niemal wszystkie elementy samochodu. Począwszy od projektu, poprzez jakość wykonania, obsługę, możliwości terenowe, aż na praktyczności i bezpieczeństwie kończąc.

Przedstawiciele Rolls Royce`a podkreślali, że luksus przestał już być tylko domeną samochodów miejskich. Także w terenie kierowcy i pasażerowie chcą się cieszyć jakością podróży, do jakiej przywykli na co dzień. A Cullinan właśnie to oferuje. I właśnie za to został doceniony.

Nie pominięto również aspektu technologicznego, jakim charakteryzuje się SUV RR. Zwrócono uwagę na fakt, że tylko za naciśnięciem jednego przycisku auto obniża się aż o 40 mm ułatwiając wsiadanie czy wysuwanych z bagażnika foteli, umożliwiających kontemplację widoków na zewnątrz.

Ja z werdyktem się tym razem jak najbardziej zgadzam. To zdecydowanie numer 1 na mojej liście SUVów. No może poza Karlmann King, ale to zupełnie inna bajka.

Rollls Royce Cullinan

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to