W Braniewie powstanie ścieżka rowerowa z inteligentnym oświetleniem

Braniewo będzie miało ścieżkę rowerową, prowadzącą aż do miejscowości Glinki. O dobrą widoczność na niej zadba inteligentne oświetlenie.

Energa Oświetlenie wraz z gminą Braniewo przygotowuje projekt doświetlenia 2,5 – kilometrowego odcinka ścieżki rowerowej, łączącej Braniewo z miejscowością Glinki. Przy realizacji przedsięwzięcia zostanie zastosowana innowacyjna technologia dynamicznego sterowania oświetleniem przy użyciu czujników ruchu. Jak zapowiada Energa Oświetlenie – będzie to jedna z pierwszych tego typu instalacji w Polsce.

Do Braniewa mam trochę daleko, ale jak projekt zostanie wdrożony, to nie omieszkam wybrać się w jakiś ciepły weekend, by sprawdzić czy działa to tak, jak powinno. Mocno kibicuję takim projektom.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę 🙂

Autor

Jestem blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Jak przystało na blogera technologicznego, mam też swój profil na insta czy twitterze. Dodaj mnie do obserwowanych - zawsze cieszę się z nowych obserwujących 😉 Tam też piszę o technologiach, ale krócej ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę