Wojewódzki i Siwiec promują Scooper

Scooper to polska marka, oferująca między innymi elektryczne hulajnogi czy rowery. Od jakiegoś czasu w promocji swoich produktów korzysta z usług rodzimych celebrytów. Na instagramie można natknąć się na posty zawierające lokowanie Scooper przez Kubę Wojewódzkiego czy Natalię Siwiec.

I mnie się to nawet podoba. Fajnie, że rodzima marka, a do tego związana z elektromobilnością sięga po ekstraklasę polskiej ligi celebryckiej. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać Kubę na Cruiserze niż jakichś innych zabiegających o sławę instainfluencerów. Podobnie, jak śliczną Natalię Siwiec na elektrycznej hulajnodze.

Nie wiem, jak Wy, ale ja to kupuję. W sensie, że do mnie to trafia. Nie wnikam, ile Scooper te posty kosztują, ale fajnie, że są. Pewnie worek siana trzeba było wysłać, bo za friko czy z sympatii do rowerów, bądź hulajnóg ani Wojewódzi, ani Siwiec takich rzeczy nie robi, ale może się mylę. Tak czy siak zdjęcia poserduszkowałem i Wam je pokazuję.

Zresztą popatrzcie sami na te foty. Nie kupilibyście takiego Cruisera? 9900 zł kosztuje. Ale można też na raty, bądź w leasing. Hulajnoga jest tańsza. Raptem 3200 zł.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem z #gdynia. To widać✌️🤭😎

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to