Zabierz dzieci w ten weekend do Wrocławia

Chcesz zapewnić trochę atrakcji swoim dzieciom? Zabierz je w ten weekend (14-15 grudnia) do Wrocławia i pokaż im “Zaczarowany ogród” – Iluminacja Wrocław

W miniony weekend zaświecił się ogród Pałacu w Wilanowie. Teraz przyszedł czas na Wrocław. W czasach, kiedy ze światłem można już zrobić cuda, również miasta chcą dodać sobie trochę atrakcyjności i magii. Piszę magii, bo widoki są rzeczywiście magiczne. Tak będzie wyglądała Iluminacja Wrocław.

Jak zapowiada Tauron, 14 i 15 grudnia tuż po zmroku (godz. 17-21), we wrocławskim Parku Staromiejskim królować będzie światło. Zaskakującą metamorfozę przeżyją parkowe drzewa i alejki, ożywione kolorami i intrygującymi instalacjami świetlnymi. Także fragment fasady Wrocławskiego Teatru Lalek zamieni się w płótno malarskie, rozświetlone fantazyjnymi obrazami nasyconymi świątecznymi akcentami. Park zamieni się w “Zaczarowany ogród” i zachwyci bajeczną przemianą.

Co zobaczą dzieci w Zaczarowanym ogrodzie?

Atrakcji dla dzieci będzie sporo. Między innymi magiczna polana rodem z “Alicji w krainie czarów”, mieniąca się kolorami, wypełniona ogromnymi, różnobarwnymi grzybami, wielkimi ważkami oraz odbijającymi światło zwierzętami. Instalacje wykorzystujące najnowsze techniki świetlne i multimedialne, w końcu pełna interaktywnych aktywności strefa zabaw, w której będzie można poeksperymentować, samodzielnie wykonać eliksir św. Mikołaja, czy napić gorącej czekolady. Te i pozostałe atrakcje dostępne będą oczywiście bezpłatnie dla odwiedzających.

Wieczorny spacer po parku zaczarowanym światłem, wśród mieniącej się floty i surrealistycznych instalacji, z całą pewnością dostarczy wielu wrażeń całej rodzinie i wprowadzi wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Wiem, co piszę, bo moje dzieci kochają tego typu atrakcje. Zakładam, że Wasze też pokochają. Zresztą zobaczcie te zdjęcia, co prawda są one z okresu letniego, ale teraz może być tylko jeszcze ładniej. Śniegu tylko brak. Jednak go nie zapowiadają.

Dlatego, jeśli nie wpadacie w szał przedświątecznych zakupów i porządków, bierzcie swoje dzieci i jedźcie do Wrocławia. ZOO też tam mają fajne. Szczególnie Afrykarium.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to