110 lat Bugatti w grze CSR Racing 2

Jak lubicie sobie popstrykać w jakieś gierki na Waszych nudnych korpo-zebraniach, to Zynga ma coś dla Was. Z okazji 110 rocznicy istnienia Bugatti, w swojej grze CSR Racing 2 (CSR 2), daje możliwość kolekcjonowania unikatowych sportowych fur od Bugatti i oczywiście zachęca do ścigania się nimi.

Jeżeli Was, podobnie zresztą jak mnie, nie stać na to, by po ulicach popierdalać Chironem czy Veyronem, to w CSR 2 można to zrobić. To chyba wystarczający powód, by udać się do App Store czy Google Play Store i nabyć tę gierkę.

CSR 2

W CSR 2 dostępne są 24 różne samochody Bugatti. Możne je obejrzeć w rozszerzonej rzeczywistości i poczuć się jak kierowca jednego z najbardziej pożądanych samochodów na świecie. Ja bym oczywiście wybrał La Voiture Noire. Jak szaleć, to szaleć. A co!

Wracając do gry, to jest w niej dostępnych 7 różnych wydarzeń, odbywających się przez osiem tygodni. Resztę sprawdźcie sami.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to