50 Cent nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a

50 Cent pożalił się na Instagramie, że nie mógł sprzedać swojego Rolls Royce`a.

Jak widać, nie tylko polscy celebryci mają problem z pozbyciem się swoich aut. Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki też dość długo szukał właściciela na swojego Bentleya Continental GT. Teraz ten sam problem ma 50 Cent.

W każdym razie wsparciem dla kolegi po fachu okazał się sam Snopp Dogg, który skomentował, że przydałoby mu się takie cudo.

50 Cent
fot. Instagram.com/50cent

Na zdjęciu z garażu 50 Centa widać także inne jego auto – Nissana GTR. Nim z kolei znacznie bardziej zainteresowali się internauci komentujący zdjęcie. Jak się okazuje, GTR jest dużo bardziej pożądanym przez nich autem.

Co prawda 50 napisał, że odkłada sprzedaż, ale być może po tym poście sytuacja ulegnie zmianie. Auto po 50 Cent, to przecież niczym USP (Unique Selling Proposition).

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to