Audi zaprezentuje nowe A3 wyłącznie online

Pandemia COVID-19 zmieniła oblicze branży motoryzacyjnej. Zresztą nie tylko, bo telemedycyna wreszcie wkroczyła do mainstreamu, a videorozmowa z lekarzem okazała się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, niż wyprawa do placówki medycznej. Dlatego Audi zaczęło wykorzystywać rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość. W końcu!

Horst Hanschur, szef rozwoju sprzedaży detalicznej i obsługi klienta w Audi potwierdza, że obecna sytuacja, czyli pandemia koronawirusa przyspieszyła tylko cyfrową rewolucję u niemieckiego producenta samochodów. W zasadzie to nie mają wyboru, bo sprzedawać trzeba. A z pewnością nie jest tak, że kryzys dotknął wszystkich potencjalnych klientów. Są tacy, którzy na pandemii zyskują. Podmioty oferujące rozwiązania telemedyczne, teleterapię, e-gaming, e-commerce czy sextech, to obecnie żyła złota. I w nich celuje Audi.

Szkolenia pracowników online

Ale żeby skutecznie sprzedawać, trzeba najpierw przeszkolić pracowników sprzedaży. I tutaj Audi zaczyna robić to, co powinno robić już dawno. Stacjonarne szkolenia zastępuje formułą online. Z tym tylko, że pakuje do tego wirtualną rzeczywistość.

Po raz pierwszy ten sposób wykorzystali przy tworzeniu szkoleń dla Audi e-tron. Teraz rzeczywistość wymusiła powtórzenie tego dla modeli z rodziny A3.

Szczerze mówiąc, to sam chętnie bym taką prezentację zaliczył, a następnie Wam zrelacjonował. Tak czy siak, można już składać zamówienia na nowe A3 Sportback i A3 Limousine. Pierwsze dostawy tych modeli mają rozpocząć się latem. Jeszcze w tym roku do gamy modelowej A3 dołączy wersja hybrydowa typu plug-in. A w ogóle to podoba Wam się?

Audi A3

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to