Paris Hilton zakłada grupę na Zoom i zbiera kasę dla dotkniętych koronawirusem

Coraz więcej celebrytów angażuje się w zbieranie i przekazywanie środków na walkę z epidemią COVID-19 i jej skutkami. Właśnie do ich grona dołączyła Paris Hilton, która zaprasza do spotkania na Zoom.

Fajnie, że swoje niesamowite zasięgi celebryci również wykorzystują w słusznym celu. Od początku wybuchu pandemii pojawiało się już wiele głosów, że instagramowi influencerzy nie mają wiele do zaoferowania, poza niezbyt wysublimowanym lokowaniem produktów sponsorów na zdjęciach czy stories. Jak się jednak okazuje, są i tacy, którzy starają się pomagać. Nawet jeśli stoi za tym również chęć promocji własnej osoby, to i tak liczy się fakt, że osoby dotknięte skutkami COVID-19, mogą liczyć na jakiekolwiek wsparcie.

Dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na inicjatywę Paris Hilton, która na swoim Instagramie zachęca do uczestnictwa w spotkaniu na Zoom i przekazywaniu środków na wsparcie osób głęboko dotkniętych pandemią. Jej followersi, a ma ich ponad 12 milionów, już oznaczają jej znajomych takich jak Snoop Dogga, Kim Kardiashan, Carmen Electrę czy Arianę Grande. No jakby rzeczywiście jej się udało ich wszystkich zaangażować, to byłoby coś niezłego. A jak przy tym znowu promocja dla Zoom, który mimo problemów z bezpieczeństwem i złego PR wokół tej sprawy i tak jest chyba jednym z wygranych COVID-19.

https://www.instagram.com/p/B_tM2n8pRQL/?utm_source=ig_web_copy_link

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to