Bosch EasyService – kontroluj, konserwuj i serwisuj instalację grzewczą za pomocą aplikacji

Bosch na rynku smart home radzi sobie coraz lepiej. Umożliwia teraz zarządzanie instalacją grzewczą za pomocą aplikacji EasyService.

Aplikacja ułatwia uruchamianie instalacji grzewczej. Co więcej, Bosch EasyService nie tylko ułatwia, ale optymalizuje cały proces.

Aplikacja EasyService umożliwa także kompleksowy test poprawności działania podzespołów zamontowanych w samym urządzeniu, jak i we wszystkich elementach instalacji grzewczej. Zapewnia wsparcie, gdy podczas uruchamiania wystąpi błąd, wskazując niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania. Aplikacja wyświetla wszystkie kody błędów wraz z opisem przypuszczalnych przyczyn usterki.

Zakres wykonywanych prac można w zrozumiały i przejrzysty sposób przedstawić użytkownikowi urządzenia. W aplikacji dostępny jest szczegółowy protokół każdego etapu prac w formie pliku PDF – w jednym dokumencie zebrane są wszystkie parametry systemu.

Bosch Easy Service
fot. Bosch

Smart Service Key

Do korzystania z oferowanego przez aplikację  wsparcia niezbędne jest narzędzie Smart Service Key. Jego interface nawiązuje bezpośrednie połączenie WLAN z zainstalowanym urządzeniem. Następnie aplikacja prowadzi przez proces uruchamiania urządzenia.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to