Bosch EasyService – kontroluj, konserwuj i serwisuj instalację grzewczą za pomocą aplikacji

Bosch na rynku smart home radzi sobie coraz lepiej. Umożliwia teraz zarządzanie instalacją grzewczą za pomocą aplikacji EasyService.

Aplikacja ułatwia uruchamianie instalacji grzewczej. Co więcej, Bosch EasyService nie tylko ułatwia, ale optymalizuje cały proces.

Aplikacja EasyService umożliwa także kompleksowy test poprawności działania podzespołów zamontowanych w samym urządzeniu, jak i we wszystkich elementach instalacji grzewczej. Zapewnia wsparcie, gdy podczas uruchamiania wystąpi błąd, wskazując niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania. Aplikacja wyświetla wszystkie kody błędów wraz z opisem przypuszczalnych przyczyn usterki.

Zakres wykonywanych prac można w zrozumiały i przejrzysty sposób przedstawić użytkownikowi urządzenia. W aplikacji dostępny jest szczegółowy protokół każdego etapu prac w formie pliku PDF – w jednym dokumencie zebrane są wszystkie parametry systemu.

Bosch Easy Service
fot. Bosch

Smart Service Key

Do korzystania z oferowanego przez aplikację  wsparcia niezbędne jest narzędzie Smart Service Key. Jego interface nawiązuje bezpośrednie połączenie WLAN z zainstalowanym urządzeniem. Następnie aplikacja prowadzi przez proces uruchamiania urządzenia.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę :)

Autor

Jestem niezależnym blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Jak przystało na zapatrzonego w siebie blogera technologicznego, mam też profil na insta. To nic, że prawie nikt go nie obserwuje, ważne, że mam swoją własną wall of fame, która z czasem przerodzi się w wall of internet of things

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę