Dostawcze Volkswageny na minuty

Volkswagen Samochody Użytkowe nawiązał współpracę z firmą 4Mobility, w ramach której oferują klientom najem samochodów dostawczych na minuty.

Jak się okazuje Polacy polubili carsharing. Co więcej, chcieliby także korzystać z samochodów użytkowych. Znając te potrzeby 4Mobility rozszerza swoje usługi i wprowadza do swojej oferty samochody dostawcze marki Volkswagen, które będą dostępne zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wpisuje się to we współczesne trendy Smart City i procesy zmian społecznych – możliwość użytkowania zamiast posiadania. Sam niejednokrotnie korzystałem z różnych form carsharingu, zresztą podobnie jak moi znajomi, i uważam, że to świetne rozwiązanie. A przy przeprowadzkach czy zakupach nieco większych gabarytów, wynajem na minuty aut dostawczych, to strzał w dziesiątkę.

dostawcze carsharing

Usługa dostępna jest w Warszawie i Poznaniu. W jej ramach, w każdym z tych miast do dyspozycji klientów oddanych zostanie po 15 samochodów: 7 Caddy, 4 Transportery i 4 Craftery.

Projekt finansowany jest przez Volkswagen Financial Services.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to