Dostawcze Volkswageny na minuty

Volkswagen Samochody Użytkowe nawiązał współpracę z firmą 4Mobility, w ramach której oferują klientom najem samochodów dostawczych na minuty.

Jak się okazuje Polacy polubili carsharing. Co więcej, chcieliby także korzystać z samochodów użytkowych. Znając te potrzeby 4Mobility rozszerza swoje usługi i wprowadza do swojej oferty samochody dostawcze marki Volkswagen, które będą dostępne zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wpisuje się to we współczesne trendy Smart City i procesy zmian społecznych – możliwość użytkowania zamiast posiadania. Sam niejednokrotnie korzystałem z różnych form carsharingu, zresztą podobnie jak moi znajomi, i uważam, że to świetne rozwiązanie. A przy przeprowadzkach czy zakupach nieco większych gabarytów, wynajem na minuty aut dostawczych, to strzał w dziesiątkę.

dostawcze carsharing

Usługa dostępna jest w Warszawie i Poznaniu. W jej ramach, w każdym z tych miast do dyspozycji klientów oddanych zostanie po 15 samochodów: 7 Caddy, 4 Transportery i 4 Craftery.

Projekt finansowany jest przez Volkswagen Financial Services.

Podoba Ci się to, co napisałem? Udostępnij innym, ślicznie proszę 🙂

Autor

Jestem blogerem technologicznym, doradcą ds. technologii, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. #żyjinteligentnie

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój tekst, pomógł albo zainspirował. Jak przystało na blogera technologicznego, mam też swój profil na insta czy twitterze. Dodaj mnie do obserwowanych - zawsze cieszę się z nowych obserwujących 😉 Tam też piszę o technologiach, ale krócej ✌️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze na blogu

Chcesz co jakiś czas dostawać najlepsze moje teksty?

Zostaw swój adres, a gwarantuję, że zbytnio spamować Cię nie będę