Cleo będzie miała Smart Home

Piosenkarka przed świętami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że kontroluje postępy prac w swoim mieszkaniu. Jak wynika z opisu Cleo, nie zabraknie tam elementów inteligentnego domu.

Automatyka domowa i różnego rodzaju rozwiązania z zakresu Internet of Things zdobywają coraz większą popularność. Jednym z większych rynków są oczywiście Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, gdzie przede wszystkim asystenci głosowi zdecydowanie zaczynają dominować. Tam sterowanie oświetleniem czy muzyką za pośrednictwem głosu nikogo już nie dziwi. W Polsce nie jesteśmy na tym etapie, ale dzięki takim producentom, jak rodzinne Fibaro czy wielu importerom tanich rozwiązań z Chin, świadomość konsumentów powoli rośnie.

I rośnie również wśród polskich celebrytów. Niektórzy o tym mówią chętniej, inni mniej. W każdym razie przed świętami Cleo pochwaliła się, że prace wykończeniowe w jej mieszkaniu posuwają się do przodu. Mnie szczególnie cieszy fakt, że piosenkarka zadbała również o inteligencję swojego domu. Nie zaznaczyła wprawdzie, jakie rozwiązania będą wdrożone, ale skoro mieszkanie jest w stanie takim, jak widać na zdjęciach, można wnioskować, że jej smart home będzie oparty o system KNX. W każdym razie czekam na kolejne relacje, jak będzie już nieco więcej widać i oczywiście gratulujemy tego, że pomyślała o Internet of Things w wydaniu smart home. Brawo, Cleo!

 
 

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to