Ile kosztuje minuta jazdy sportowym BMW i3s w Innogy GO! ?

Od 5 czerwca możesz wypożyczyć na minuty również mocniejszą wersję BMW i3 – BMW i3s. Jednak minuta jazdy będzie nieco droższa. Zobacz, o ile.

Innogy w kwietniu uruchomiło swój własny carsharing – innogy GO! Dla mnie to szczególnie ciekawe, bo uważam, że tego typu usługi są przyszłością mobilności w miastach, a po drugie zrobili to na BMW i3. A jazda tym autem to po prostu czysta przyjemność, o czym zresztą pisałem tutaj.

Innogy wprowadzając usługę Innogy GO! już od początku rozwaliło system. Zaoferowało 300 i3. To największy tego typu projekt w Europie oparty o jeden model aut. Teraz dokłada do niego 30 BMW i3s. Tak się kaszle proszę państwa.

Troszeczkę drożej

No dobra, to ile kosztuje minuta jazdy i3s? Niewiele drożej. Zapłacicie 1,49 zł zamiast 1,19, jak ma to miejsce w przypadku i3. Warto? Zdecydowanie! I tak jest tanio, a przejażdżka będzie autem elektrycznym z silnikiem o mocy 184 KM z nieco obniżonym zawieszeniem. No i wizualnie to zupełnie inny samochód. Rezerwujcie i jeździjcie. Jeśli Wam się spodoba i będziecie chcieli na całą dobę, to 24 godziny kosztują 299 zł.

btw. To nie jest wpis sponsorowany. Innogy mi za to nie płaci. Ja po prostu lubię jazdę i3 😉

innogy GO!

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to