Weronika Rosati też wypożycza hulajnogi

Hulajnogi na minuty ogarnęły na dobre Warszawę, a i z powodzeniem zaczynają zdobywać kolejne polskie miasta. Korzystają z nich niemal wszyscy. Lime jeszcze przed wakacjami informował, iż w samej stolicy odnotował już milion przejazdów jego hulajnogami. Nic więc dziwnego, że równie chętnie korzystają z nich także celebryci.

I równie chętnie informują o tym wszystkich innych, zamieszczając swoje zdjęcia na profilach społecznościowych. I o ile za kilka lat, z pewnością to nie będzie powód do chwalenia się, tak jak dzisiaj niewiele znanych osób zamieszcza zdjęcia, jeśli zdarza im się podróżować komunikacją miejską, tak jeszcze dzisiaj sytuacja wygląda zgoła inaczej. I dobrze. Sam niejednokrotnie pisałem, że to właśnie dzięki nim elektromobilność w Polsce osiąga wzrosty, a liczba wypożyczeń też szybuje.

W każdym razie do grona tych, którzy także korzystają z hulajnogi na minuty, dołączyła Weronika Rosati. Aż się prosi, by na koniec lata zrobić podsumowanie ze zdjęciami tych, którzy w lecie z Lime, Birda czy Blinkee.city skorzystali.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to