Zygzak McQueen sterowany iPhonem

Wasz syn też jest zafascynowany przygodami z filmu Auta, a w tym Zygzakiem McQueen? Ma już niemal wszystkie dostępne wersje samochodu? Czas na taką, sterowaną iPhonem.

Dzisiaj za pomocą aplikacji możemy sterować już niemal wszystkim. Domem, samochodem, biurem czy czymkolwiek chcecie. Można więc także zabawkami. I mimo, że dużo mówi się o tym, by ograniczać kontakt dzieci z urządzeniami mobilnymi, to prawdą jest, że nie da się od nich uciec. A producenci zabawek zdają się coraz bardziej to rozumieć i podążać tym trendem.

Jednym z przykładów jest Sphero Lightning McQueen – samochód sterowany iPhone’m. Zygzak McQueen to auto, które kojarzy chyba każde dziecko. Nie ma sklepu z zabawkami, gdzie nie byłoby przynajmniej kilku jego różnych egzemplarzy.

Jakiś czas temu firma Sphero wypuściła kolekcję zabawek sterowanych aplikacją, inspirowanych postaciami z bajek Disneya. Znalazł się tu omawiany Zygzak McQueen, ale także Spiderman czy roboty z Gwiezdnych Wojen. I o ile Lightning McQueen jest obecnie niedostępny na stronie Sphero, można go jeszcze nabyć na przykład w polskim iSpocie. Cena 1199 zł. Nieco więcej niż ta sugerowana w promocji przez Sphero, ale jak się na ma co się lubi, to się lubi, co się ma.

Zabawka oferowana przez Sphero ucieszy każde dziecko i całkiem sporo potrafi. Poza samym sterowaniem autem za pomocą aplikacji, jest też możliwość korzystania z pozostałych funkcjonalności:

Pit Stop Panic – Dołącz do ekipy technicznej, gdzie czeka Cię własny wyścig z czasem. Im szybciej zmienisz opony i uzupełnisz paliwo, tym szybciej samochody będą mogły wrócić na tor.

Acting Studio – Zostań scenarzystą i reżyserem spotów reklamowych z udziałem Zygzaka

Zygzak McQuinn

Przy pełnym naładowaniu powinno wystarczyć na około godziny zabawy. Co ważne, do samochodu dołączony jest zasilacz. Dzięki temu nie ma potrzeby wymiany co chwila baterii, co jest zmorą innych dziecięcych zabawek. Bluetooth powinien zapewnić komunikację do 30 metrów.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to