Wideorejestrator samochodowy wielkości kluczyka

DrivePro 10 to najmniejszy wideorejestrator samochodowy marki Transcend, który jest już dostępny na polskim rynku. Jego zaleta? Niewielkie rozmiary pozwalają na montaż na przedniej lub tylnej szybie bez zakłócania pola widzenia kierowcy.

DrivePro 10 to kompaktowa kamera samochodowa o wymiarach mniejszych niż karta kredytowa i wadze 40g. Pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości 1080p Full HD w 60 klatkach na sekundę. Urządzenie wyposażone jest w szerokokątny obiektyw (140°) z przysłoną ƒ/2.0. Pozwala to na zapewnienie rozległego pola widzenia oraz wyraźne ujęcia nawet przy słabym świetle. Ponadto matryca STARVIS pozwala uchwycić szczegółowy obraz z bogatymi kolorami, również w nocy. Szeroki zakres dynamiki (WDR) balansuje ciemne i jasne obszary tak, żeby każde ujęcie było jak najbardziej klarowne.

Dodatkowe funkcje

Wygodny uchwyt kamerki pozwala na przymocowanie jej zarówno na przedniej, jak i na tylnej szybie samochodu. Z kolei akumulator litowo-polimerowy podtrzymuje zasilanie kamery (podczas przerwy w dostawie prądu) do momentu bezpiecznego zapisania nagrywanych plików. Zapobiega to uszkodzeniu i utracie kluczowych nagrań. Ponadto, gdy czujnik G-sensor wykryje uderzenie, uruchomi nagrywanie awaryjne. Dzięki temu plik rejestrowany w danym momencie nie zostanie nadpisany.

Kamera oferuje także możliwość włączenia lub wyłączenia nagrywania głosu podczas pracy za pomocą jednego przycisku. Wideorejestrator samochodowy DrivePro 10 obsługuje karty pamięci do pojemności 256 GB. Pozwala to na zapis ponad 16 godzin nagrań.

wideorejestrator samochodowy

Wideorejestrator samochodowy DrivePro 10 cena

TRANSCEND DrivePro 10 można obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Umożliwia ona m.in. włączenie podglądu obrazu na żywo, pobranie zapisanych nagrań czy zmianę ustawień urządzenia. Komunikacja z wideorejestratorem odbywa się za pośrednictwem WiFi.

TRANSCEND DrivePro 10 jest już dostępny w Polsce w cenie ok. 340 zł.

Podobają Ci się treści, które tworzę? Wesprzyj mnie jako twórcę
Paweł Kacperek
Jestem niezależnym blogerem technologicznym, twórcą treści, mówcą technologicznym i futurystą. Mam fioła na punkcie Internet of Things, którego rozwiązania dotykają niemal każdej gałęzi życia i gospodarki. Głównie o tym piszę. Zapraszam Cię na mój blog technologiczny, który mam nadzieję - będziesz często odwiedzać. Bo jako typ skręcony technologicznie, zrobiłem sobie bloga, jaki sam chciałbym czytać. Nawet jak opisuję jakieś newsy, to zazwyczaj opatrzone są one moim komentarzem, wynikającym ze specyficznego punktu patrzenia na tech. #żyjinteligentnie

Instagram

Treści, które tutaj tworzę są bezpłatne i zawsze takie będą. Nie zamykam ich za żadnym paywallem, jak to robią inni, bo czerpię radość z tego, że chcecie je czytać. Mam jednak prośbę - zaobserwujcie mój instagram, bo wrzucam tam relację za każdym razem, jak się tylko pojawi nowy wpis u mnie na blogu. Będzie mi miło, wiedząc, że mnie obserwujecie ;) https://instagram.com/pawelkacperek

Mój kanał na YouTube

Zerknij też na to